Hirdetéskód: 8900395
Feltöltve: 3 hónapja
Hollókő eladó építési telek 500 m² telekterületű: 1,88 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
1,88 millió Ft
3,8 ezer Ft/m²
5 249 Euro
10,5 Euro/m²
500 m²
Leírás
Eladó telket keresek Hollókőn és vonzáskörzetében, továbbá Pásztón.
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TI
Turcsik Imre
+36 30 740 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TI
Turcsik Imre
+36 30 740 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
TI
Turcsik Imre
+36 30 740 1