+1 fotó
Hirdetéskód: 8829192
Referenciaszám: 139500795
Frissítve: 5 napja
Jászberény eladó építési telek 1129 m² telekterületű: 27,94 millió Ft
27,94 millió Ft
24,7 ezer Ft/m²
1129 m²
Jászberényben a Hatvani út elején 1129 nm-es 7 lakásos társasháznak megfelelő építési telek ELADÓ!
Jászebrényben, a belvároshoz közel 1129 nm-es saroktelek eladó, akár 7 lakásos társasház vagy sorház építhető rá!
A telek főbb paraméterei Jászberény Város Építési Szabályzata alapján a következők:
Általános településközpont vegyes építési övezet: Vt
150 m2 telekterületként egy önálló rendeltetési egységet magába foglaló lakó- és olyan települési szintű, egyéb rendeltetést szolgáló épület elhelyezésére szolgál, amely nincs zavaró hatással a lakó rendeltetésre.
A telken az előírt beépítési % a JÉSZ 63. § (1) bekezdése szerint legfeljebb 50% lehet
A telken az előírt zöldfelületi fedettségi % a JÉSZ 64. § (1) bekezdése szerint legalább 30% kell hogy legyen.
A telken az előírt építménymagasság a JÉSZ 65. § szerint legfeljebb 6,5 m lehet.
A vételár bruttó ár, amely a 27%-os ÁFA összegét is tartalmazza!
22.000.000,- Ft (nettó ár) + 5.940.000,- Ft (ÁFA) = 27.940.000,- Ft (Bruttó vételár)
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 737 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
124 639 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 737 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 737 4