+4 fotó
Hirdetéskód: 8854373
Referenciaszám: TK055247
Frissítve: 22 napja
Kecskemét eladó építési telek 889 m² telekterületű: 94,9 millió Ft
94,9 millió Ft
106,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
889 m²
Leírás
BELESZERETŐS BELVÁROSI TELEK!!
Kecskemét ABSZOLÚT BELVÁROSÁBAN, csendes utcában kínálom eladásra ezt a HATALMAS 889 nm-es, ÖNÁLLÓ TELKET!
A telken található egy 155 nm-es felújítandó, vagy lebontandó polgári ház és egy 6 éve épült 40 nm-es garázs, mely fölött található egy 30 nm-es kis lakás.
A kert tele van ősfákkal, hatalmas bokrokkal, igazi CSENDES OÁZIS a belváros zajában és forgatagában!
A jelenlegi tulajdonos beköttette a csatornát és földkábelen az áramot.
A helyi építési szabályozás szerint:
-lk lakóövezet
-zártsorú beépítés
-50 %-ban beépíthető
-max. 5,5 m építmény magasság
Ha Önnek fontos a belváros, itt képzeli el az új otthonát, akkor hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 770 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
423 345 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 770 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 770 7