Eladó telek Kehidakustány 1297 nm
Eladó telek Kehidakustány 1297 nm
Eladó telek Kehidakustány 1297 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9021293
Referenciaszám: 54813
Feltöltve: ma

Kehidakustány eladó építési telek 1297 m² telekterületű: 8,49 millió Ft

8,49 millió Ft
6,5 ezer Ft/m²
1297 m²
Telek
A LIDO HOME KESZTHELY által kínált KEHIDAKUSTÁNYI ÉPÍTÉSI TELEK jellemzői: - Belterületi, csendes természet közeli 1297 m2-es, sík, nyerges építési telek. - Víz, villany, csatorna és gáz a telek előtt. -Az építkezés azonnal elkezdhető! - Alkalmas családi ház és nyaraló építésére, a telek 30%-a beépíthető. -A községben található, gyógyszertár, bolt, orvosi rendelő, iskola, óvoda, dohánybolt - Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő pár perc séta, Hévíz Tófürdő 14 km, Balaton 20 km. Amennyiben a LIDO HOME által kínált KEHIDAKUSTÁNYI ÉPÍTÉSI TELEK, vagy bármely a kínálatunkban található INGATLAN felkeltette érdeklődését, hívjon bizalommal a megadott telefonszámon. Amennyiben ingatlant keres, rendelkezésére állok díjmentesen keresőszolgáltatással is! Vásárolna, de nincs rá keret? Kollégám díjmentes, bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére. LIDO HOME - Ingatlanok egy életen át!

Az iroda összes hirdetése
+36 70 703 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 30 450 Ft
Második évtől
37 874 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,4%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Németh Zsuzsanna
Lido Home Keszthely
Az iroda összes hirdetése
+36 70 703 8

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel