Eladó telek Papkeszi 905 nm
Eladó telek Papkeszi 905 nm
Eladó telek Papkeszi 905 nm
+2 fotó
Hirdetéskód: 9005098
Referenciaszám: 54645
Feltöltve: 1 napja

Papkeszi eladó építési telek 905 m² telekterületű: 16 millió Ft

16 millió Ft
17,7 ezer Ft/m²
905 m²
Telek
A LIDO HOME Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja a következő ingatlant: -Balatontól pár percnyi autóútra eladó építési telek nyugodt környezetben -Fejlődő környezet -Nincs átmenő forgalom -905 négyzetméter nagyság -270 négyzetméternyi épület helyezhető el rajta -Két lakóegység építhető rá házkapcsolatos garázzsal -Beépíthetőség: 30%-ban, szabadonálló módon -Épület magassága: 4,5 méter -Közművek a telek előtt, de közművesítetten is vásárolható, ennek költsége a vevőt terheli -Tehermentes Előre egyeztetett időpontban megtekinthető. Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan, vagy bármely más, a Lido Home kínálatában lévő ingatlan, vagy hitelben is gondolkozik, keressen bizalommal! Lido Home - Ingatlanok egy életen át !

Az iroda összes hirdetése
+36 30 684 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 57 386 Ft
Második évtől
71 375 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,2%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Füredi István
Lido Home Balatonalmádi
Az iroda összes hirdetése
+36 30 684 6

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Füredi István
Lido Home Balatonalmádi
Az iroda összes hirdetése
+36 30 684 6