Eladó telek Pötréte 5021 nm
Eladó telek Pötréte 5021 nm
Eladó telek Pötréte 5021 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8764930
Feltöltve: 6 hónapja

Pötréte eladó építési telek 5021 m² telekterületű: 23,79 millió Ft

0 Ft
0 Ft/m²
65 000 Euro
12,95 Euro/m²
5021 m²
Telek
Pötrétén, a Zala megyei horgászfaluban, a falu egyik legszebb részén, panorámával a horgásztavakra, a domboldalon, aszfaltozott utcában, közművesített, 5.021m2-es építési telek eladó. A telek megosztható, utcafronti szélessége 182 méter. A közel 145 hektáros vízfelületen horgászati-, a közelben vadászati lehetőséggel. A tóban rengeteg ragadozó hal fogható. Itt rendezik meg a Rapala horgászversenyt, a tóban óriási méretű pontyok, aranykárászok, compók, kapitális csukák élnek. A tavak igazi természeti szépséggel bírnak, nádasokkal, tavirózsákkal, töklevelesekkel. Ár: 65.000 Euró

Tulajdonságok

Típus:

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
NZL Ingatlan
Németh Zoltán Levente Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 921 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
NZL Ingatlan
Németh Zoltán Levente Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 921 4

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
NZL Ingatlan
Németh Zoltán Levente Kft.
Az iroda összes hirdetése
+36 20 921 4

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem