Hirdetéskód: 8840671
Referenciaszám: 14587
Frissítve: 9 napja
Siófok eladó építési telek 805 m² telekterületű: 38 millió Ft
38 millió Ft
47,2 ezer Ft/m²
805 m²
eladó telek
Siófokon kínálunk megvételre egy 805 nm alapterületű építési telket!
Beépíthető: 30%
Közművek - telken belül vannak!
A telek utcafront szélessége: 20 méter . szabályos téglalap alakú!
A telek ikerház építésére is alkalmas.
Érdeklődés esetén hívjon bizalommal: 06 70 886 3179
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
169 516 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3