Hirdetéskód: 8280772
Frissítve: 1 éve
Söjtör eladó építési telek 2500 m² telekterületű: 4,14 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
4,14 millió Ft
1,7 ezer Ft/m²
11 307 Euro
4,52 Euro/m²
2500 m²
Leírás
2500 m2 telek / Garázsal/Kerites/Melléképuletel/Gyümolcsosel elado.
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JJ
Jordán Jordán
+36 30 350 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JJ
Jordán Jordán
+36 30 350 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
JJ
Jordán Jordán
+36 30 350 6