+7 fotó
Hirdetéskód: 7272273
Referenciaszám: 12240
Frissítve: 8 napja
Solymár eladó építési telek 2401 m² telekterületű: 25,9 millió Ft
25,9 millió Ft
10,8 ezer Ft/m²
2401 m²
felújítandó, panorámás, eladó telek
Solymáron a 3. kerület szomszédságában kínálunk eladásra egy örök panorámás 40 nm alapterületű téglaépítésű építésű házat nagy telekkel!
Kiváló lehetőség befektetőknek, kreatív elképzeléseikkel teli családnak vagy egyedülállóknak kiindulópontként.
Az ingatlan legnagyobb előnye a parkosított 2400 nm alapterületű pihenésre is alkalmas kertje.
A kertben található egy öntözésre használható fúrt kút.
A telek bekerített!
"Művelési ág alól nincs kivonva"
Közművek: áram az utcában található.
Utcafront szélessége: 21 méter
Amennyiben a felújítandó állapota inkább kihívást és önmegvalósítást jelent önnek, mintsem aggodalmat, várjuk jelentkezését, jöjjön el és tekintse meg!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
115 539 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3