Hirdetéskód: 7846345
Referenciaszám: 13280
Frissítve: 9 napja
Solymár eladó építési telek 4400 m² telekterületű: 78 millió Ft
78 millió Ft
17,7 ezer Ft/m²
4400 m²
eladó telek
Megvételre kínálunk egy 4400 nm alapterületű telket!
A telek sík szabályos félig bekerített.
Közművek: víz,- villany,- gáz az utcában van - csatorna nincs, fúrt kút van ami most nem üzemel újra kell éleszteni.
Utcafront szélessége: 66 méter
Alkalmas : lovardának, kutya tartásra és panzió tartás is.
Művelés ág alóli kivonása folyamatban van!
Hívjon bizalommal!
A kép csak illusztráció!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
347 955 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 886 3