Eladó telek Szentes 770 nm
Eladó telek Szentes 770 nm
Eladó telek Szentes 770 nm
Hirdetéskód: 8698544
Referenciaszám: 6537
Frissítve: 6 napja

Szentes eladó építési telek 770 m² telekterületű: 7,3 millió Ft

7,3 millió Ft
9,5 ezer Ft/m²
770 m²
Telek
Szentesen a Balogh János utcában, belső portás telek eladó. Az utcáról,külön bejáraton közelíthető meg, Közmű nem található a telken. Elhelyezkedését tekintve, kedvelt lakóövezet. Közel helyezkedik el a korház, gyógyszertár, bevásárló központok.

Az iroda összes hirdetése
+36 30 678 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 26 182 Ft
Második évtől
32 565 Ft
Kamat
8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 9,4%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Molnárné Edit
FAiR-M Ingatlaniroda Hódmezővásárhely
Az iroda összes hirdetése
+36 30 678 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Molnárné Edit
FAiR-M Ingatlaniroda Hódmezővásárhely
Az iroda összes hirdetése
+36 30 678 2

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem