Hirdetéskód: 8552348
Referenciaszám: T040001
Frissítve: 13 napja
Szigetszentmárton eladó építési telek 685 m² telekterületű: 29 millió Ft
29 millió Ft
42,3 ezer Ft/m²
685 m²
Leírás
Szigetszentmártonban sarok telek
TELEK:
- 685 nm sík telek
- víz, villany, csatorna a telken belül
- 30 % beépíthető
- családi ház
ELHELYEZKEDÉS:
- Budapesttől 30 percre
- Fő úton
- HÉV pár percre
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
129 368 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6