+3 fotó
Hirdetéskód: 8450732
Referenciaszám: TK024880
Frissítve: 21 napja
Tárnok eladó építési telek 1750 m² telekterületű: 22 millió Ft
22 millió Ft
12,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
1750 m²
Leírás
Eladó 1750 nm-es építési telek Tárnokon – Befektetőknek és családoknak egyaránt!
Tárnok egyik kedvelt részén kínálunk eladásra egy 1750 négyzetméteres építési telket, amely kiváló lehetőséget nyújt befektetőknek és családoknak egyaránt.
Ideális családi otthon vagy akár több lakás építésére
Csendes, nyugodt környezet, mégis kiváló közlekedés Budapest és Érd felé.
A tágas telek akár ikerház vagy társasház kialakítására is alkalmas, így befektetők számára is remek lehetőség! Ugyanakkor családok számára is ideális, ha egy nagyobb kerttel rendelkező otthont szeretnének ahol a gyerekeknek bőven van hely a játékra!
További információkért keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Építési telek
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 814 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 141 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 814 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 23 814 9