+6 fotó
Hirdetéskód: 8710295
Referenciaszám: 9439
Frissítve: 20 napja
Tatabánya eladó építési telek 584 m² telekterületű: 19,9 millió Ft
19,9 millió Ft
34,1 ezer Ft/m²
584 m²
Leírás
Tatabánya Síkvölgy- csend és nyugalom..
Tatabánya belterületén, a kedvelt és csendes síkvölgyi üdülőövezetben kínálunk eladásra 584 nm alapterületű építési telket, TÓRA NÉZŐ KILÁTÁSSAL!!
Jelenleg a telken egy könnyűszerkezetes, korábban büfé épületként funkcionáló és egy földbevájt, 5-6 m2-es pince áll. A területen villany és városi vízellátás van, a szennyvíz elhelyezése zárt szennyvíztározóba történik.
A terület Üh-1 övezeti besorolásba tartozik. Beépíthetősége 20% .
A telekre készült és engedélyeztetve is van egy 76 nm könnyűszerkezetes ház 30 nm terasszal, melynek látványterve a képek között megtekinthető.
A festői környezet, az erdő közelsége és a madárcsicsergős reggelek ideális otthont teremtenek mindazok számára, akik természetközeli helyen szeretnének élni,mégis elérhető közelségű városi infrastruktúrára vágynak.
Ha Ön szeret horgászni, akkor csak ki kell sétálnia saját telkéről és máris eleget tehet hobbijának, akár napi szinten is.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
Érdeklődni: Telek Bernadett 06703677606
Tulajdonságok
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 367 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
88 773 Ft A 13. hónaptól
8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 367 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 367 7