Eladó telek Tiszaföldvár, kertvárosi 4215 nm
Eladó telek Tiszaföldvár, kertvárosi 4215 nm
Eladó telek Tiszaföldvár, kertvárosi 4215 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 9019169
Feltöltve: 1 napja

Tiszaföldvár eladó építési telek 4215 m² telekterületű: 2,6 millió Ft

2,6 millió Ft
617 Ft/m²
4215 m²
Telek
Megvételre kínálok Tiszaföldváron egy 4215m2 nagyságú belterületi ingatlant. A telken 2 fúrt kút segíti a locsolást, a villany a telken belül van. Víz, gáz, csatorna az utcában található.

Tulajdonságok

Típus:
Építési telek
villany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GG
Global- Export group Kft Az iroda összes hirdetése
+36 70 362 3

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GG
Global- Export group Kft Az iroda összes hirdetése
+36 70 362 3

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

GG
Global- Export group Kft Az iroda összes hirdetése
+36 70 362 3

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem