+3 fotó
Hirdetéskód: 9010002
Referenciaszám: 524452
Feltöltve: ma
Tura eladó építési telek 800 m² telekterületű: 23,49 millió Ft
23,49 millió Ft
29,4 ezer Ft/m²
800 m²
Remek elhelyezkedéssel Turán!
Tura közkedvelt részén keresgél telket? Most megtalálta!
Turán, az Emese utcában 800nm-es telek vált eladóvá remek elhelyezkedéssel!
Kialakulóban van Tura egyik legszebb és legkeresettebb lakóparkja! Legyen részese Ön is!
A telek 17 méter szélességgel és 47 méter hosszúsággal rendelkezik.
Összes közmű a telek előtt helyezkedik el így a rákötés könnyedén megoldható.
Kétlakásos ikerház helyezhető el rajta 30%-os beépíthetőséggel, így akár egy 250nm-es ingatlanban is gondolkodhat garázs vagy tároló kapcsolattal a két lakás között. Építkezzen szeretteivel egy közös telken mégis elszeparáltan!
Az Lf-2 jelű építési övezet részletes előírásait az alábbi táblázat tartalmazza:
-Minimális telekterület /m2/ 800
-Minimális telekszélesség: 15m
Telekalakításra vonatkozó előírások :
-Minimális telekmélység: 40m
-Egy telken belül építhető max. lakásszám: 2
-Beépítési mód: oldalhatáron álló
-Legnagyobb beépítési: 30%
-Legkisebb zöldfelületi: 50%
-Legnagyobb szintterületi mutató m2/m2 :0,5
-Előkert: 5,0m
-Oldalkert: 4,5m
Beépítésre vonatkozó előírások
-Hátsókert: 6,0m
-Építményre vonatkozó előírások
-Legnagyobb építménymagasság /m/ 4,5
A környék teljes mértékben megújítás alatt áll, Tura új szabadidős parkja áll a kialakítás határán!
A telekkel szemben lévő üres területen az Önkormányzat tervei szerint játszótér, szabadtéri edőpark és futópálya kap majd helyet.
Az ingatlan főbb adatai:
-800nm-es telek
-közművek a telek előtt
-30%-os beépíthetőség
-kétlakásos társasház építhető
-LF-2 övezeti besorolás
Közlekedése és elhelyezkedése kiváló!
-közelben közintézmények, óvodák, iskolák és bevásárlási lehetőségek rövid időn belül elérhetőek.