Eladó telek Újlengyel 1444 nm
Eladó telek Újlengyel 1444 nm
Eladó telek Újlengyel 1444 nm
Hirdetéskód: 9010595
Referenciaszám: 674400298
Feltöltve: ma

Újlengyel eladó építési telek 1444 m² telekterületű: 22,5 millió Ft

22,5 millió Ft
15,6 ezer Ft/m²
1444 m²
Telek
Vidékre költözni vágyók figyelem!! Pest Vármegyében, Újlengyelben, iparűzési adó mentes településen eladó egy belterületi, 1444m2-es építési telek. A telek utcafonti része 20m széles. Közművek (víz,csatorna) a telken belül, illetve a villany, és a gáz közvetlen előtte találhatóak. A telek bal oldalán kerítés található, így az új tulajdonosnak már csak az U alakot kell kerítenie. Újlengyel község a Kiskunság északi szegletének erdői között búvik meg; lakói precíz rendben tartják településük nyugalmat sugárzó utcáit, tereit. Határának tanyáiban még érezhető e régi alföldi életforma máig tartó büszkesége. Újlengyel közel azonos távolságra fekszik a térség két legfontosabb főútjától, a 4-es és az 5-ös főutaktól; az M5-ös autópálya újhartyáni csomópontja pedig csak pár kilométerre van tőle. Az 5-ös főútról Dabasnál kell letérniük az Újlengyelre utazóknak, a 4606-os útra; ugyanez az út csatlakozik a 4-es főúthoz is, Pilisen. Az autópálya-csomópont és a 4-es főút, illetve az M4-es autóút albertirsai szakaszai közt az elmúlt években elkészült a 405-ös főút is, azon szintén elérhető a település. A település iparűzési adó mentes, ami rendkívül kedvező akár vállalkozások számára is. Besorolási övezet:LF Beépítési mód : oldalhatáros Kialakítható terület legkisebb területe : 700m2 (így 2 lakás is építhető rá) Megengedett legnagyobb beépítettség : 25% Legkisebb zöldfelület : 60% Legnagyobb épületmagasság: 6m Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom hívását! Jöjjön nézzük meg együtt, hogy hol fogja eltölteni nyugalmas falusi, ám de mégis Budapesthez közeli életét. Cserna-Pál Kata Az Ön ingatlanértékesítője +36303020273