Eladó telek Zalakaros 770 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9002300
Referenciaszám: 54559
Feltöltve: 5 napja

Zalakaros eladó építési telek 770 m² telekterületű: 5,5 millió Ft

5,5 millió Ft
7,1 ezer Ft/m²
770 m²
Telek
A LIDO HOME NAGYKANIZSA eladásra kínál ZALAKAROS ÜDÜLŐÖVEZETÉBEN építési telket. A LIDO HOME NAGYKANIZSA irodája által kínált telek főbb jellemzői: -nyugodt , csendes kis utcában mindössze 770m2-es, művelés alól kivett telek A telek remek választás lehet azok számára akik szeretnének kiszakadni a város zajából, és egy nyugodt, természetközeli környezetben valósítanák meg elképzeléseiket- akár hétvégi pihenőhelyet, akár hangulatos kis nyaralót vagy családi házat. Zalakaros az ország egyik legismertebb és legkedveltebb üdülővárosa, híres gyógyfürdőjéről, rendezett környezetéről és folyamatosan fejlődő infrastruktúrájáról. A környék egész évben népszerű a pihenni vágyók körében, így befektetésnek is kiváló lehetőség. A telek könnyen megközelíthető, kellemes környezetben található, ahol madárcsicsergés és nyugalom a mindennapok része. Ha egy megfizethető telket keres Zalakaros üdülőövezetében, ezt mindenképp nézze meg! Amennyiben felkeltette érdeklődését a LIDO HOME NAGYKANIZSA által hirdetett telek, hívjon bármikor a megadott elérhetőségen. Vásárolna, de nincs rá keret? Irodánkban díjmentes, bank semleges hitel ügyintézéssel állunk rendelkezésére. LIDO HOME Ingatlanok egy életen át!

Az iroda összes hirdetése
+36 30 124 3

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.