+6 fotó
Hirdetéskód: 8056854
Referenciaszám: 334836
Frissítve: 10 napja
Kecskemét eladó erdő: 12 millió Ft
12 millió Ft
214 Ft/m²
Eladó erdő Kecskemét, 56000nm, 12.000.000Ft - 54 sz. főút mentén
Otthonok és Megoldások!
Kecskemét, Matkó külterületén, 5,6 hektár könnyen megközelíthető erdős terület, közvetlenül a 54 sz. főút mentén eladó. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 334836
Tulajdonságok
Erdő
56000 m²
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 616 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 616 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 616 2