+4 fotó
Hirdetéskód: 8766762
Frissítve: 6 hónapja
Babót eladó fejlesztési terület 32800 m² alapterületű: 117,12 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
117,12 millió Ft
3,6 ezer Ft/m²
320 000 Euro
9,76 Euro/m²
32800 m²
Babóton 3,28 hektáros építési terület, akár mezőgazdasági üzemnek eladó
Babóton közvetlenül az M 85 autópálya mellett 3,28 hektáros építési terület eladó.
A terület nagyon jól megközelíthető, közel az autópálya le- és felhajtó. Nagyon jó adottságokkal rendelkező terület, mögötte egy kisebb folyó, amögött egy erdő található. A területre a rendezési terv szerint mezőgazdasági üzem is létesíthető.
A beépíthetősége a mellékelt helyi építési szabályzat szerint.
Ár: 320.000 euró
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4