+5 fotó
Hirdetéskód: 8768233
Feltöltve: 6 hónapja
Babót eladó fejlesztési terület 5816 m² alapterületű: 46,81 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
46,81 millió Ft
8 ezer Ft/m²
127 900 Euro
21,99 Euro/m²
5816 m²
Babóton, gazdasági és kereskedelmi övezetben 5.816 m2-es terület eladó
Babót külterületén, közvetlenül az autópálya mellett, gazdasági és kereskedelmi övezetben 5816 m2-es terület eladó. Saját közúti csatlakozó az autópálya felüljáró mellett.
25 %-ban beépíthető, 9 méter építménymagasságig.
Ár: 22 Euró / m2
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 921 4