+2 fotó
Hirdetéskód: 8057219
Referenciaszám: 341469
Frissítve: 13 napja
Budapest II. kerület eladó fejlesztési terület 1805 m² alapterületű: 25,5 millió Ft
25,5 millió Ft
14,1 ezer Ft/m²
1805 m²
Eladó fejlesztési terület Budapest, II. kerület, 1805nm, 25.500.000Ft - Remek befektetés a II.kerületben!
Befektetőknek remek választás!
Eladásra kínálunk a II. Kerület Erzsébet-liget belterületétől 200 m távolságra 1805 nm -es külterületi teleket, egy 70 méter mély fúrt kúttal. Korábban szántó volt, később átminősítették belterületbe vonható tartalékterületté, most pedig már "jelentős zöldfelületű intézményi terület" F2 besorolású.
Bővebb információért hívjon bizalommal! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 341469
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 180 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 180 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 180 4