+2 fotó
Hirdetéskód: 8942576
Referenciaszám: 394008
Frissítve: ma
Budapest X. kerület eladó fejlesztési terület 3000 m² alapterületű: 674,16 millió Ft
674,16 millió Ft
224,7 ezer Ft/m²
3000 m²
Eladó fejlesztési terület Budapest, X. kerület, 3000nm, 674.163.000Ft - Petrőczy utca
Fejlesztési területet kínálunk Budapesten, a X. kerületben a Petrőczy utcában. Jól
megközelíthető helyen, csendes környéken, mégis közel Budapest központi kerületeihez.
A telek beépítési lehetőségeit a X. kerület Kőbányai Önkormányzat kerületi építési szabályzata szabályozza. A Vi-2/13 építési övezet
beépítési paraméterei:
Kialakítható legkisebb telek (m2): 3000
Beépítési mód: Z
Megengedett legnagyobb beépítés mértéke (%): 35
Legnagyobb épületmagasság (m): 12,5 (párkánymagasság)
Zöldfelület legkisebb mértéke (%): 35
Terepszint alatti beépítés legnagyobb mértéke (%):50
Szintterületi mutató legnagyobb mértéke (m2/m2):
Általános: 2
Parkolásra fordítható: 0,8
Vételi árajánlat: 1.890.000 EUR + ÁFA ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394008
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 258 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 258 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 258 9