Hirdetéskód: 9011295
Referenciaszám: 180928-5227727
Feltöltve: 7 napja
Röjtökmuzsaj eladó fejlesztési terület 3021 m² alapterületű: 31,72 millió Ft
31,72 millió Ft
10,5 ezer Ft/m²
3021 m²
3021 m²
Eladó ingatlan, Röjtökmuzsaj
RM85 Park – fejlesztési terület Sopron térségében Röjtökmuzsaj belterületén kínálunk megvételre kiemelkedő fejlesztési potenciállal rendelkező 3021nm méretű 497/15.hrsz területet.
A projekt elsősorban ipari, logisztikai és telephely-fejlesztési célokra ideális, ugyanakkor a terület adottságai lehetőséget biztosítanak vegyes hasznosításra is, beleértve nagyobb léptékű lakófejlesztési projekteket is. A fejlesztési koncepció szerint a terület belső feltáró úthálózattal kerül kialakításra, amelynek egy része önkormányzati átadásra kerül. A közművesítés jelenleg nem része az árnak, ugyanakkor a közművek kiépítése műszakilag megvalósítható. A projekt egyik jelentős értéknövelő tényezője, hogy a terület belterületi besorolású, ami a fejlesztési és engedélyezési folyamatokat jelentősen megkönnyíti.
Főbb jellemzők teljes fejlesztési terület: 8,7 hektár besorolás: GKSZ – gazdasági, kereskedelmi, szolgáltató övezet kialakítható funkciók: raktár logisztikai központ telephely könnyűipari üzem kereskedelmi szolgáltató egység irodai funkciók projektként vagy több telekre bontva is értékesíthető belterületi ingatlan vízjogi létesítési engedély rendelkezésre áll közművesítés megoldható kiváló fejlesztési potenciál Sopron gazdasági térségében Ár: 10 500 Ft / m² + ÁFA Több telek vagy nagyobb terület vásárlása esetén egyedi megállapodás lehetséges Befektetői potenciál Az RM85 Park kiváló lehetőséget kínál logisztikai, ipari vagy vegyes funkciójú fejlesztések számára, különösen Sopron és az osztrák határ gazdasági vonzáskörzetében működő vállalkozások számára. A terület mérete és elhelyezkedése lehetővé teszi akár komplex ipari park vagy több ütemben megvalósuló fejlesztési projekt kialakítását.
Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó röjtökmuzsaji fejlesztési terület, vagy bármely más fejlesztési terület és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180928
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 220 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 220 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 220 4