Hirdetéskód: 8700592
Referenciaszám: TK495188-5032244
Frissítve: ma
Vecsés eladó fejlesztési terület 25354 m² alapterületű: 726,93 millió Ft
726,93 millió Ft
28,7 ezer Ft/m²
25354 m²
25354 m²
Eladó telek, Vecsés
Eladó Vecsésen, a ferihegyi repülőtér közelében két egybefüggő ipari besorolású telek, kizárólag együtt!
Összesen 25354 nm, aszfaltozott úton megközelíthető, sík terület, építmény nincs, közművek az utcában. Beépíthetőségi információkért kérem hívjon bátran! Logisztikai központ, parkoló, turisztikai létesítmény számára különösen alkalmas. Hívjon, kérdezzen, nézzük meg!
Tulajdonságok
Fejlesztési terület
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3