+12 fotó
Hirdetéskód: 8788664
Referenciaszám: M317364
Frissítve: 1 hónapja
Marcali eladó gyárépület 535 m² alapterületű: 159,9 millió Ft
159,9 millió Ft
298,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
535 m²
2536 m²
Leírás
Eladó ipari ingatlan Marcali városközpontjához közel.
A 2536 nm-es telken három épület helyezkedik el. Az épületek összes alapterülete 535 nm.
Az első épület egy 135 nm alapterületű bemutató terem/üzlethelyiség, amely akár lakhatásra is átalakítható. Itt láthatunk egy nagy egybenyitott teret, egy irodahelyiséget, egy mellékhelyiséget, egy konyhasarkot és egy kazánházat. A tér 2 részre oszlik, az egyik a bemutató terem a másik egy raktárhelyiségként szolgáló kisebb terem.
A második épületben találhatóak a műhelyek és raktárak, irodával és mellékhelyiségekkel, fürdőszobával felszerelve.
A harmadik épület pedig egy nagy betonvázas tégla csarnok, amely elsősorban fedett raktározási célt szolgált, amíg az üzem működött. Nagyméretű elektromos ajtóval és hatalmas belmagassággal rendelkezik, így akár nagyobb gépek, alapanyagok, alkatrészek tárolására is alkalmas.
Az épületek 2015 környékén felújításra kerültek, ezáltal minden épület kapott hőszigetelést is.
Ipari árammal ellátott a telek, a fűtésről pedig gázcirkó, vegyes tüzelésű kazán, klíma és a bemutató teremben padlófűtés is gondoskodik.
A három épületen kívül szabadtéri tárolók is kerültek kialakításra a telken. Az udvar kialakítása teljes mértékben alkalmas az áruszállításra.
Ajánlom befektetési céllal rendelkező vásárlóknak, akár mezőgazdasági gépekkel, fa vagy fémmegmunkálással, gyártással, szereléssel foglalkozó vállalkozóknak, cégeknek.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a nagyszerű lehetőség, keressen bizalommal!
M317364 - Győrki Mónika
Tulajdonságok
Gyárépület
Átlagos
Gázkazán
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 630 6