+11 fotó
Hirdetéskód: 8811848
Referenciaszám: 122920
Frissítve: 22 napja
Miskolc eladó gyárépület 227 m² alapterületű: 150 millió Ft
150 millió Ft
660,8 ezer Ft/m²
227 m²
681 m²
Miskolc - Szentpéteri kapuban eladó egy 681nm-es telken elhelyezkedő, 227nm alapterületű, téglaépítésű ipari és irodai ingatlan.
KERES EGY JÓL MŰKÖDŐ, BEJÁRATHATÓ TELEPHELYET MISKOLCON? EZ A LEHETŐSÉG ÖNRE VÁR!
Miskolc - Szentpéteri kapuban eladó egy 681nm-es telken elhelyezkedő, 227nm alapterületű, téglaépítésű ipari és irodai ingatlan. A telephely kiválóan alkalmas gyártó, szolgáltató, vagy kereskedelmi tevékenység végzésére.
1. Iroda /73nm/
- Burkolat: Esztétikus hidegburkolat.
- Kényelem: Teakonyha és öltöző/szociális helyiség áll rendelkezésre.
- Nyílászárók: Korszerű műanyag ablakok.
2. Raktár/Műhely /154nm/
- Burkolat: Nagy teherbírású ipari padló.
- Funkció: Ideális tárolásra, szerelésre, gyártásra.
Műszaki Tartalom
- Fűtés: Megbízható Bosch típusú gázkazán, radiátor hőleadókkal. Ez biztosítja az irodai és szociális területek gazdaságos fűtését.
- Épületszerkezet: Masszív tégla falazat.
A telephely aszfaltozott úton megközelíthető, kiváló lokációval bír, ami nagymértékben megkönnyíti a logisztikát és az ügyfélforgalmat. A telken belül kialakított térkövezett parkoló több gépjármű kényelmes és biztonságos elhelyezését teszi lehetővé.
Többféle hasznosítási lehetőségének köszönhetően ez az ingatlan hosszú távon is rugalmas megoldást nyújt a növekvő vállalkozások számára.
Ideális választás vállalkozásának! Jó lokáció, azonnal költözhető állapot.
Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal!!!
Tulajdonságok
Gyárépület
Átlagos
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 455 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 455 2