Eladó mezőgazdasági ingatlan Hatvan 27000 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8386200
Frissítve: ma

Hatvan eladó gyümölcsös és szőlő 27000 m² telekterületű: 4 millió Ft

4 millió Ft
148 Ft/m²
27000 m²
Telek
2.7 hektár homoktövis ültetvény eladó, kb 2000 tő. 2014 es telepítés. Közel 30 Ak/Ha minőségű föld!! Kb 1.4 mill/ Ha alkalmi áron eladó. Található rajta egy kb 1500 tős 2 éves faiskola is. Pótlásra ültetvény frissítésére kiváló. Kút van rajta. Elhelyezkedése Hatvan után Jászfényszarú felé található. További képeket emailen küldök. Tel. 06209542856

Tulajdonságok

Típus:
Gyümölcsös és szőlő

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 449 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 449 1

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 449 1

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem