Eladó ház Esztergom 64 nm
Eladó ház Esztergom 64 nm
Eladó ház Esztergom 64 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9004920
Referenciaszám: HZ048721-5223435
Feltöltve: 1 napja

Esztergom eladó házrész 2 szobás: 49,9 millió Ft

49,9 millió Ft
779,7 ezer Ft/m²
64 m²
Alapterület
220 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
ELADÓ 64 m²-es, 2 szobás, világos házrész Esztergom belvárosában – saját kerttel! Esztergom belvárosának egyik frekventált utcájában, a Simor János utcában eladó egy 64 m²-es, udvari elhelyezkedésű házrész, amely osztatlan közös tulajdonban van, ügyvédi használati megosztással. Az ingatlan praktikus elosztású: 2 tágas, jól bútorozható szoba előszoba + konyha + étkező egy légtérben fürdőszoba WC-vel nagyméretű kamra A lakás déli tájolásának köszönhetően kifejezetten világos és napfényes. Extrák: saját használatú kert (pihenésre, kertészkedésre ideális) 3 db melléképület (tárolásra vagy műhelynek is alkalmas) 24 m²-es saját pince lakás feletti padlástér Műszaki adatok: terméskő + tégla falazat gáz cirkó fűtés, radiátoros hőleadással Állapot: Az ingatlan felújítandó. A pince szigetelési problémája miatt a falon salétromosodás látható, amely korszerű injektálásos technológiával javítható. Ez kiváló lehetőség arra, hogy az új tulajdonos teljesen saját igényeire formálja az ingatlant, akár otthon, akár befektetés céljából. Elhelyezkedés: Belvárosi lokáció, minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető. Ideális választás saját részre vagy befektetésként is, akár az Otthon Start Program lehetőségével. Ha kérdése van, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant, keressen bizalommal!

Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
I

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép