Eladó ház Kiskunfélegyháza, Teleky utca 67 nm
Eladó ház Kiskunfélegyháza, Teleky utca 67 nm
Eladó ház Kiskunfélegyháza, Teleky utca 67 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9005588
Referenciaszám: HZ021206
Frissítve: 1 napja

Kiskunfélegyháza eladó házrész 3 szobás: 9,9 millió Ft

9,9 millió Ft
147,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
67 m²
Alapterület
350 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Kiskunfélegyházán, a kórház szomszédos utcájában eladó egy teljesen leválasztott, 60 négyzetméteres középső házrész saját, kb. 300 m²-es udvarral. Az ingatlan teljes felújítást igényel, azonban kiváló adottságainak és elhelyezkedésének köszönhetően rengeteg lehetőséget rejt magában. Ideális lehet saját otthonnak, befektetésnek. Az elektromos hálózat cseréje már megtörtént, így az egyik legfontosabb felújítási munkálat elvégezve. Csendes környezet, mégis kiváló elhelyezkedés, a város fontos intézményei könnyen elérhetők. További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Házrész
Építés éve:
1960

Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 33 417 Ft
Második évtől
42 605 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,8%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.