+2 fotó
Hirdetéskód: 7118873
Referenciaszám: H436153
Frissítve: 10 napja
Tiszafüred eladó házrész 2 szobás: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
254,3 ezer Ft/m²
35 m²
1 m²
2 szoba
Eladó házrész több üzleti lehetőséggel !
Eladó házrész Tiszafüreden, központi helyen. Az ingatlan lakó vagy üzleti céllal kiadható vagy használható, 35 nm-es alapterületű és utcafronti bejáratú !
* A villany kivételével az összes közmű be van kötve, a villany pedig az utcáról köthető.
Ha felkeltettem érdeklődését, vagy kérdése lenne az ingatlannal kapcsolatban, forduljon hozzánk bizalommal!
Díjmentes jogi szolgáltatásokkal és ingyenes bank független hitelközvetítéssel állunk vevőink
rendelkezésére!
Hétvégén értékesítési ügyeletet tartunk!
Tulajdonságok
Házrész
Gáz (konvektor)
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
38 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6