+4 fotó
Hirdetéskód: 8881947
Frissítve: 7 napja
Debrecen eladó hétvégi ház 25 m² alapterületű: 8,9 millió Ft
8,9 millió Ft
356 ezer Ft/m²
25 m²
804 m²
2 szoba
Leírás
KIS HÁZ – NAGY LEHETŐSÉG DEBRECENBEN!
Érd: 06-30-920-0046
Debrecen Biczó István-kertben, a Szüret utcán eladó egy felújítandó, 25 nm-es kis ház, amely rengeteg lehetőséget rejt magában!
Amit kínál az ingatlan:
25 nm-es, 3 helyiségből álló téglaépítésű ház
1 szoba
konyha
fürdőszoba
Közművek: villany és vezetékes víz a házban, gáz az utcában
Tető héjazata: pala
804 nm-es, két utcára nyíló telek – ritka adottság!
Saját fúrt kút
Tároló, filagória, szalonnasütő – tökéletes kerti partikhoz
A Diószegi úttól mindössze kb. 700 méterre
ideális választás:
hétvégi háznak
befektetésnek
kisebb lakóingatlan kialakítására
kertészkedőknek, nyugalmat keresőknek Csendes környezet, jó megközelíthetőség, kiváló adottságok – alakítsd saját igényeid szerint!
Teljes körű ügyintézést biztosítunk ügyvédi háttérrel, továbbá kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, energetikai tanúsítvány készítése és lakásbiztosítás intézése is elérhető egy helyen.
11 900 000 Ft
Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal a megadott telefonszámon akár hétvégén is!
Tulajdonságok
Hétvégi ház
Felújítandó
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
+36 30 920 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
38 302 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
+36 30 920 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
+36 30 920 0