Eladó nyaraló Lábatlan, Vaskapu dűlő 29 nm
Eladó nyaraló Lábatlan, Vaskapu dűlő 29 nm
Eladó nyaraló Lábatlan, Vaskapu dűlő 29 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9000860
Referenciaszám: 353345
Frissítve: 4 napja

Lábatlan eladó hétvégi ház 29 m² alapterületű: 10,9 millió Ft

10,9 millió Ft
375,9 ezer Ft/m²
29 m²
Alapterület
2500 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Lábatlanon, a Piszkei lakótelep közelében, a Vaskapu-dűlóben található zártkerti, pince-présház jellegű ingatlant kínálok eladásra. A lankás dombon elhelyezkedő,többnyire sík felületű, 2500 nm-es telek szabálytalan alakú és két helyrajzi számon van nyilvántartva de egy tulajdonoshoz tartozik. A körbekerített, nagyrészt füves és többnyire fenyőkkel és gyümölcsfákkal beültetett terület murvás úton autóval könnyen megközelíthető. A lakótelepről gyalog is néhány perc alatt, csodás zöld környezetben sétálhatunk fel a telekhez, ahol a természet közelsége, a csend és a nyugalom vár. A telken belül van vezetékes vízhálózat. A hétvégi házként használt két szintes tégla falazatú épület alsó részén a présház és a boltíves pince, az emeleten pedig egy erkélyes szoba található. A pince-présház borászkodásra alkalmas, a felső szint pedig pihenésre, kikapcsolódásra szolgál. A tulajdonosok a borászati kellékeket (daráló,prés,hordók, ballonok stb.) és a bútorokat otthagyják, ezek a vételár részét képezik. Az ingatlant az utóbbi években már nem használták, felújítások, korszerűsítések nem történtek, viszont némi ráfordítással hangulatos kis pihenő hellyé varázsolható. Ha szeretne egy nyugodt madárcsicsergős helyet kikapcsolódásra, pihenésre, nézze meg ezt a jó helyen és szép környezetben lévő hétvégi házat.