Eladó nyaraló Lesencetomaj 45 nm
Eladó nyaraló Lesencetomaj 45 nm
Eladó nyaraló Lesencetomaj 45 nm
+10 fotó
Hirdetéskód: 9009462
Referenciaszám: M329421
Feltöltve: 1 napja

Lesencetomaj eladó hétvégi ház 45 m² alapterületű: 19,5 millió Ft

19,5 millió Ft
433,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
45 m²
Alapterület
1716 m²
Telek
1 szoba
Szobák száma
Eladó panorámás hétvégi ház Lesencetomajon Lesencetomaj külterületi részén, a Balaton-felvidék nyugodt szegletében eladó egy 1716 m2-es telken fekvő, 45 m2-es hétvégi ház. Az ingatlan egyik előnye, hogy művelés alól kivett terület, így az adásvételt követően nem szükséges a kifüggesztési procedúra; a vételár kifizetése után az új tulajdonos azonnal birtokba veheti. A ház elrendezése praktikus és jól átgondolt. Az alsó szinten kapott helyet a konyha-étkező, egy tároló, valamint a fürdőszoba és a mellékhelyiség. A lakószint külön bejáraton keresztül érhető el, ahol az előszoba és a szoba mellett egy erkély is található, ahonnan pihenés közben a Balaton is látható. A közművek tekintetében az áram bevezetésre került, a vízellátás pedig környezettudatos módon, esővízgyűjtéssel megoldott. A vizet modern szűrőberendezés tisztítja meg, így az tisztálkozáshoz és mosáshoz is maradéktalanul használható. Az ingatlan személygépkocsival végig könnyen megközelíthető úton fekszik, a Balaton-part pedig kényelmes, 10-15 perces autózással elérhető. Ideális választás azoknak, akik a természet közelségét és a privát szférát keresik, mégsem akarnak elszakadni a tó közelségétől. Amennyiben szeretné megtekinteni az ingatlan kérem keressen, hogy időpontot egyeztessünk!

Tulajdonságok

Típus:
Hétvégi ház
Szintek száma:
2
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Nincs fűtés
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető