Eladó nyaraló Markaz 60 nm
Eladó nyaraló Markaz 60 nm
Eladó nyaraló Markaz 60 nm
+12 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9014025
Referenciaszám: M329077
Feltöltve: ma

Markaz eladó hétvégi ház 60 m² alapterületű: 21,99 millió Ft

21,99 millió Ft
366,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
60 m²
Alapterület
813 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Heves megye, Markaz településen, a gyönyörű környezetben fekvő markazi tó partján eladó egy 813 m2-es telken található, téglából épült, 60m2-es, tetőtér-beépítéses hétvégi házas nyaraló. Tulajdoni lap szerint zártkert, kert és gazdasági épület megjelölésű. Funkcióját tekintve, azonban kiválóan alkalmas pihenésre, kikapcsolódásra vagy horgász nyaralónak. Az ingatlan alsó szintjén nappali, konyha, fürdőszoba és WC található, míg az emeleten két szoba és egy tóra panorámás erkély került kialakításra. A ház felújítandó állapotú, fűtése kályhával megoldott, szerkezetileg azonban jó állapotban van. Közművek tekintetében a villanyhálózat kiépített, jelenleg villanyóra nélkül, továbbá fúrt kúttal, hidroforral és emésztővel rendelkezik, így a természetközeli, csendes környezetet keresők számára kiváló lehetőséget nyújt hétvégi pihenésre vagy családi kikapcsolódásra. Energetikai tanúsítvánnyal nem rendelkezik. Jöjjön, tekintse meg! Ingatlanirodánk ügyvédi háttérrel, CSOK, babaváró hitel, "Otthon Start Hitelprogram", valamint kamatkedvezményes hitel ügyintézésével támogatja ügyfelei ingatlanvásárlását. Ingyenes banki segítség! Hívjon bizalommal!