+9 fotó
Hirdetéskód: 8959172
Referenciaszám: 351890
Frissítve: 3 napja
Nemesgulács eladó hétvégi ház 104 m² alapterületű: 74,8 millió Ft
74,8 millió Ft
719,2 ezer Ft/m²
104 m²
1541 m²
3+1 fél szoba
Eladó Nyaraló, Nemesgulács 74.800.000 Ft
Ritkán piacra kerülő balatoni panorámás ékszerdoboz a Gulács lábánál!
Mindössze 5 percre a Balatontól erdő szélén, dombtetőn, exkluzív és csendes környezetben, eladó egy különleges, kiváló állapotban lévő, panorámás nyaraló Nemesgulácson.
Elhelyezkedés:
Az ingatlan a Gulács lábánál,a Balaton-felvidéki Nemzeti Park egyik legszebb részén található
Panoráma:
-Balaton
-Tapolcai-medence
-Keszthelyi-hegység
Ingatlan főbb adatai:
-vöröskőből és téglából épült,
-új tetőfedéssel
-3 szintes, hangulatos, erdőközeli ház
-104 nm lakótér
-25 nm panorámás terasz
-15 és 6 nm-es erkély
-két teljesen elszeparált lakrész külső lépcsőn (földszinten, valamint az első és második szinten)
-3 szoba
-2 konyha
-2 fürdő+wc
-3 tároló/műhely a kertben
-kerti medencének kialakított vízszintes terület (lejtős a telek)
-parkolás telken belül megoldott
Különlegességek:
-a ház, a kert, a panoráma egészen lenyűgöző, egy csodálatos életérzést nyújt
Telek / kert:
-1541 m² szépen gondozott terület
-Dísznövények, termő gyümölcsfák
-Kültéri étkező + épített grill
-Tágas panorámaterasz
-Privát, nyugodt környezet
Megközelítés:
-egész évben biztosított, autóval könnyen elérhető
Extra:
-teljes berendezéssel eladó
-azonnal használható / kiadható
Ez egészen ritka lehetőség a környéken, gyorsan gazdára találó ingatlan.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 200 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
321 905 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 200 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 200 9