+9 fotó
Hirdetéskód: 8943693
Referenciaszám: 351351
Frissítve: 7 napja
Vonyarcvashegy eladó hétvégi ház 63 m² alapterületű: 67 millió Ft
67 millió Ft
1,06 millió Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
63 m²
360 m²
3 szoba
Eladó Nyaraló, Vonyarcvashegy 67.000.000 Ft
Eladásra kínálok egy erdőszéli panorámás nyaralót Vonyarcvashegyen!
Az ingatlan főbb jellemzői:
A házhoz tartozó telek mérete 360 nm.
1983-ban épült, tégla falazattal.
Hasznos alapterülete 63 nm.
Az épülethez csatlakozik egy hátsó terasz.
Nyílászárói hőszigetelt, fa szerkezetűek.
Homlokzata 8 cm nikecel szigetelést kapott.
Emelet:
2 szoba erkéllyel
Wc
Az ingatlan aszfaltos úton megközelíthető.
A telek körbekerített. Az épület mögötti terület füves, néhány fával ültetett. Szomszéd felől sövénnyel is határolt, így az privát teret biztosít.
Vonyarci Lidó strand különösen népszerű a hosszú homokos partja, a változatos játszóterei, a gazdag vízi sport lehetőségei és az esti hangulata miatt.
Az erdő közelsége remek lehetőséget biztosít túrázásra,kirándulásra is.
Ajánlom az ingatlant nyaralónak, befektetésnek, de kisebb átalakítással állandó lakhatásra is.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek ingatlan keressen bizalommal.
Kulcs nálam!
Előre egyeztetett időpontban örömmel megmutatom.
Adorjánné Tóth Karolina
BJ Ingatlan
Tulajdonságok
Hétvégi ház
Átlagos
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 624 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
288 337 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 624 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 624 3