Eladó nyaraló Zalaszentgrót 67 nm
Eladó nyaraló Zalaszentgrót 67 nm
Eladó nyaraló Zalaszentgrót 67 nm
+11 fotó
Hirdetéskód: 8983500
Referenciaszám: 352680
Frissítve: 3 napja

Zalaszentgrót eladó hétvégi ház 67 m² alapterületű: 24,5 millió Ft

24,5 millió Ft
365,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
67 m²
Alapterület
1330 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Panorámás zártkerti ingatlan eladó Zalaszentgrót – Csáfordon! Zalaszentgrót egyik legkedveltebb, csendes és nyugodt hegyvidéki részén, Csáfordon kínálok megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező zártkerti ingatlant, amely akár állandó lakhatásra is alkalmas! Az ingatlan az 1980-as években épült, stabil szerkezetű ház, amelyhez külön tároló is tartozik. A közművek rendelkezésre állnak, így a mindennapi élet kényelmesen megoldható. Helyiségek: Alsó szint: * tágas konyha étkezővel * hangulatos borospince Felső szint: * főzőfülke * kialakított, de befejezésre váró fürdőszoba * hálószoba * világos előszoba Telek és környezet: * gondozott terület * gyümölcsfák, diófa * nyugodt, természetközeli környezet * aszfaltos útról könnyen megközelíthető * gyönyörű panoráma Miért különleges? csendes, mégis jól megközelíthető elhelyezkedés lakhatásra is alkalmas kialakítás nyaralónak vagy hétvégi háznak tökéletes befektetésnek is kiváló (kiadásra is alkalmas) Ha egy olyan helyet keresel, ahol a nyugalom, a természet és a jó levegő adott, ugyanakkor könnyen elérhető a város, akkor ezt az ingatlant mindenképp érdemes megnézned! A város autóval pár perc alatt elérhető. További információért és megtekintésért keress bizalommal!