Eladó ház Balatonfüred, Balatonarács 127 nm
Eladó ház Balatonfüred, Balatonarács 127 nm
Eladó ház Balatonfüred, Balatonarács 127 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9015272
Feltöltve: 1 napja

Balatonfüred eladó ikerház 5+1 fél szobás: 89,9 millió Ft

89,9 millió Ft
707,9 ezer Ft/m²
127 m²
Alapterület
629 m²
Telek
5+1 fél szoba
Szobák száma
** KIZÁRÓLAG irodánk ajánlatában *** Balatonfüred ARÁCSI részén KÉT LAKRÉSZBŐL álló FELÚJÍTANDÓ állapotú IKERHÁZ eladó! A 629 nm nagyságú sík telken elhelyezkedő, 80-as évek végén épült ház alsó részén, 61 nm-en két szoba, konyha, fürdőszoba, WC, és egy kamra került kialakításra, emellett tágas fedett terasz került beépítésre. A fűtés gázkazánnal és CSERÉPKÁLYHÁVAL is megoldható. A felső szinten 59 nm lakóterületen világos, tágas nappali, két szoba, konyha, fürdőszoba, WC és 10 nm nagyságú NYUGATI tájolású ERKÉLY található. Erről a szintről egy lépcső vezet a tetőtérbe, ahol egy KÜLÖNÁLLÓ kis APARTMAN lett kialakítva. A telek hátsó részén GARÁZS és egyéb TÁROLÓK találhatóak. A NAGYMÉRETŰ hátsó kert kiválóan alkalmas VETEMÉNYESKERT kialakítására. Az ingatlan KÜLÖN HELYRAJZISZÁMON van, egyedi MÉRŐÓRÁKKAL rendelkezik.

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
2
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1980
Terasz:
26 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornacsendeserkélygarázsgázjó beosztásújó közlekedésűkamrakertkertkapcsolatoskocsibeállómelléképületösszkomfortosteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Major-Békefi Fatime
Balatoni Ingatlanvilág
Az iroda összes hirdetése
+36 70 209 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 303 449 Ft
Második évtől
386 889 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok