+4 fotó
Hirdetéskód: 8950061
Referenciaszám: 394262
Frissítve: 1 napja
Balatonkeresztúr eladó ikerház 2 szobás: 59,5 millió Ft
59,5 millió Ft
1,42 millió Ft/m²
42 m²
300 m²
2 szoba
Eladó ikerház Balatonkeresztúr, 42nm, 59.500.000Ft - Új építésű lakás közel a Balatonhoz
ÚJ LEHETŐSÉG BALATONKERESZTÚRON!
Elindult az építkezés!
Megkezdődtek egy modern ikerház alapozási munkálatai Balatonkeresztúron, jelen hirdetésben a kisebbik, nettó 42 m²-es lakást kínáljuk megvételre.
Amit kínálunk:
Teljesen kulcsrakész, költözhető állapot
300 négyzetméteres privát, déli tájolású kert
Saját terasz
Nyugodt, balatoni környezet a csatornaparttól 200 m-re, a szabadstrand, hajókikötő 400 m.
Ár: 59.5 millió Ft
Tervezett átadás: 2026 nyara
Ha egy modern, gondtalan otthont keresel a Balaton közelében – akár saját részre, akár befektetésnek – ez egy kiváló lehetőség!
Alaprajz és műszaki tartalom leírásért érdeklődj üzenetben vagy vedd fel velünk a kapcsolatot.
2026.05.30-ig megtörténő szerződéskötés esetén egy Wellis jakuzzit vagy öntözőrendszert adunk ajándékba! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394262
Tulajdonságok
Ikerház
1
Új építésű
Egyéb
2026
14 m²
A++
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 883 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
256 061 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.