+3 fotó
Hirdetéskód: 8525102
Referenciaszám: HZ012328
Frissítve: ma
Balatonmáriafürdő eladó ikerház 3 szobás: 45 millió Ft
45 millió Ft
584,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
77 m²
346 m²
3 szoba
Leírás
Eladó új építésű könnyűszerkezetes ingatlan Balatonmáriafürdőn!
A ház 77nm-es lakóterülettel és 309nm-es udvarral rendelkezik.
Elosztása a következő képpen történt: nappali+ amerikai konyha, kettő hálószoba , fürdőszoba wc-vel, szélfogó, fedett terasz.
Jelenlegi állapota szerint amire még szükség van, s ami az új tulajdonos igényei szerint tud kialakulni:
villany- és víz vezetékek alapcsövezése, fűtés, (amennyiben igény van rá) burkolatok, konyha, szaniterek.
Tehát a vételár a ház jelenlegi állapotára vonatkozik.
Az ikerház kitűnő lokációja miatt a szabadstrand alig 700 méterre van.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Balatonm%C3%A1riaf%C3%BCrd%C5%91
Megtekintéshez a megadott elérhetőségek valamelyikén tud velem egyeztetni.
Várom megtisztelő hívását, akár hétvégén is!
Tulajdonságok
Ikerház
Új építésű
Hőszivattyú
2023
14,4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 92 999 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
193 659 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 92 999 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 92 999 4