+12 fotó
Hirdetéskód: 9001409
Referenciaszám: 395750
Frissítve: 5 napja
Budapest X. kerület eladó ikerház 1 szobás: 88 millió Ft
88 millió Ft
1,76 millió Ft/m²
50 m²
100 m²
1 szoba
Eladó ikerház Budapest, X. kerület, 50nm, 88.000.000Ft - Csendes környéken
TÉGLALAKÁS A X. KERÜLET CSENDES RÉSZÉN!!!
Megvételre kínálok Budapest, X. kerület, Kőbánya-Laposdűlő csendes részén 100 nm telekkel rendelkező, délnyugati tájolású, bruttó 58 nm-es, tulajdoni lap szerint 50 nm-es, de a valóságban 56 nm-es, 1 szobás, tégla építésű lakást, mely egy 4 lakásos társasház (ikerház) egyik lakása.
Az épület 2023-ben az alábbi felújításokon esett át:
- teljes festés
- tetőtér átalakítása
Az ingatlanhoz tartozik saját beálló, 15 nm-es pince, saját padlás mely beépített, mégsem számít hasznos lakófelületnek, mivel nincs feltűntetve a tualjdoni lapon, pedig még fenti fürdő is van.
Tömegközlekedése kiváló, 5-10 perc sétával elérhető boltok, iskola, óvoda, egyetem, iskola, vasútállomás, egészségügyi központ.
A FÉLREÉRTÉSEK ELKERÜLÉSE ÉRDEKÉBEN JAVASOLT A BANKI ELŐBÍRÁLAT TÁMOGATOTT HITELEK ESETÉBEN!
INGYENES hitel tanácsadás!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását, akár hétvégén is! S.S. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395750