Eladó ház Budapest XV. kerület 128 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület 128 nm
Eladó ház Budapest XV. kerület 128 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 9007874
Referenciaszám: 395995
Feltöltve: ma

Budapest XV. kerület eladó ikerház 4 szobás: 135 millió Ft

135 millió Ft
1,05 millió Ft/m²
128 m²
Alapterület
521 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
A 15. kerületben, kertkapcsolatos, háromszobás + nappalis, két fürdőszobás, tágas lakás. Tájolás: kelet–nyugat. Lakóterület: 128 m², teljes telek: 521 m². Tartozik hozzá egy 30 m²-es pince és egy padlástér is. Fűtés: kazánnal megoldott, meleg víz: villanybojlerrel. Közeli buszjáratok: 96, 196, 296, 25, 124, 104, 204, 170, 125, 225 – a megálló néhány perc sétára található. Önálló ház, saját udvarral és garázzsal. A közelben iskola, óvoda, posta, bank, gyógyszertár, szupermarket, sportpálya és park is elérhető. A rendezett tulajdoni helyzetben lévő, rövid időn belül költözhető ingatlan megtekinthető a hét bármely napján! Várom a hívását, akár hétvégén is! B.Cs. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395995

Tulajdonságok

Típus:
Ikerház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1990
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozottduplakomfortosjó közlekedésűkertkertkapcsolatoskocsibeálló

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Balogh Csaba
GDN Ingatlanhálózat - Harmónia
Az iroda összes hirdetése
+36 20 310 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 455 680 Ft
Második évtől
580 978 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.