+17 fotó
Hirdetéskód: 8514669
Referenciaszám: H500060
Frissítve: 13 napja
Budapest XXII. kerület eladó ikerház 4 szobás: 230 millió Ft
230 millió Ft
1,53 millió Ft/m²
150 m²
603 m²
4 szoba
Mediterrán kényelem a budafoki lankákon
Mediterrán kényelem a budafoki lankákon
Az otthon tökéletes kényelmét preferáló, igényes vevőnek ajánlom ezt a budafoki, mediterrán jellegű, újszerű ikerház-részt, dunai panorámával. Az épület csendes környezetben, új építésű családi házak szomszédságában helyezkedik el, a városközponttól autóval két percre, a Tóth József utca környéki magaslatokon. Remek fekvésű, ugyanakkor intimitást is garantál. Ápolt, gyümölcsfákkal beültetett, süllyesztett esővíztárolóval rendelkező kertjéből és emeleti teraszáról körpanorámás kilátás nyílik a Duna mindkét partjára.
A nagy gonddal tervezett, kétszintes ház 150 nm négyzetméter lakóterületű. Helyiségei padlófűtéssel ellátottak, a hűtést légkondicionálók garantálják. Az épület napelemmel felszerelt. A modern műanyag ablakok szúnyoghálóval és távirányítású elektromos redőnnyel ellátottak.
A földszinten nagyméretű amerikai konyhás nappali található, ami kiegészül egy zárt, fűthető-lakható terasszal. Az épületben jelenleg három emeleti hálószoba van, de a nagy tereknek köszönhetően lehetőség van egy negyedik szoba kialakítására is.
A kényelmet két fürdőszoba, önálló wc, kamra, valamint egy nagy, kertkapcsolatos - ugyancsak fűthető - garázs garantálja, kiépített elektromos töltőhellyel. Az ikerház két lakása a garázsokkal érintkezik egymással.
A kiváló beosztású, tágas terekkel rendelkező ikerházrész minőségi anyagokból, igényes kivitelezéssel készült. Minden szoba külön bejáratú.
A konyha magas minőségi kategóriás bútorokkal beépített, és teljesen gépesített (villanytűzhely, villanysütő, hűtőszekrény).
A nappalit a zárt terasz köti össze a hangulatos kerttel, amelybe öntözőrendszert is építettek.
Az épülethez nagy méretű, fedett pihenő is csatlakozik, amely ideális vendégek fogadására, partikra, sütögetésre. Ezt kiegészíti egy kis műhely és egy kertiszerszám-tároló.
A ház minden kényelmi igényt kiszolgáló tökéletes otthon lehet akár nagyobb családok számára is.
Az ingatlan tehermentes. Igény és megállapodás szerint bútorozottan is eladó. Konkrét vételi szándék esetén az ingatlan alkuképes.
Tulajdonságok
Ikerház
Gázkazán
2019
Nem adta meg a hirdető