Eladó ház Budapest XXII. kerület 246 nm
Eladó ház Budapest XXII. kerület 246 nm
Eladó ház Budapest XXII. kerület 246 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8942003
Referenciaszám: HZ021834-5183028
Frissítve: ma

Budapest XXII. kerület eladó ikerház 5 szobás: 149,9 millió Ft

149,9 millió Ft
609,3 ezer Ft/m²
246 m²
Alapterület
560 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Az ingatlan azonnal birtokba vehető. Az ikerház Budafok csendes utcájában található. Ha Ön egy olyan ingatlant keres, amely tágas, jól karbantartott és lehetőségeket kínál az egyéni igények szerinti kialakításra, ne keressen tovább.Az ingatlanhoz tartozik egy elektromos kapuval felszerelt dupla garázs is, amely nem csak kényelmes, de biztonságos parkolási lehetőséget is nyújt. 15 évvel ezelőtt cserélték le a tető zsindelyét. Az ikerházdélhez tartozó telek mérete 560 m2.Az otthon különlegességét tovább növeli, hogy a tetőtérben kialakítható egy konyha is, így tökéletes választás lehet több generációnak vagy azoknak, akik szeretik a tágas, de mégis különálló élettereket. A padlófűtés mindkét fűtött szinten kellemes meleget biztosít a hűvösebb hónapokban, így az otthon mindig barátságos és meghitt. Az ingatlan üres és felújításra szorul.Eladó egy 2000-ben épült, B30-as téglából készült családi ház Budapesten, a csendes és kellemes környezetben elhelyezkedő Budafokon. Az ingatlan 1221-es irányítószám alatt megtalálható, amely két emeletre épült és lehetőséget kínál akár két lakrészre való osztásra is külön bejárattal.

Építés éve:
2000

Az iroda összes hirdetése
+36 1 690 06

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 505 973 Ft