+4 fotó
Hirdetéskód: 8940907
Referenciaszám: 393982
Frissítve: 12 napja
Dabas eladó ikerház 4 szobás: 79,99 millió Ft
79,99 millió Ft
952,3 ezer Ft/m²
84 m²
300 m²
4 szoba
Eladó ikerház Dabas, 84nm, 79.990.000Ft - Kormányablak vonzásában!
Dabason 300 nm-es intim telken, újonnan épülő nettó 84 nm-es hasznos lakótérrel rendelkező, nappali+3 hálós hátsó ikerház eladó.
Az ingatlan 30-as Ytong falazóelemből épült, fa födémmel.
A tető héjazata antracit betoncserép, a homlokzatok 10cm Austrotherm EPS, a padló 10cm Austrotherm AT-N100-as, a vízszintes födém 25cm Ásványgyapot szigeteléssel lesz ellátva.
A minimális energiaigényt a megfelelő szigetelésen kívül a megújuló energiát használó gépészet is biztosítja, a fűtést és a meleg víz ellátást hőszivattyús rendszer fogja ellátni, padlófűtéssel.
A műszaki tartalom választható az alábbi költségkereten belül:
-hidegburkolat: 6000.- Ft./m2-ig.
-meleg burkolat: 6000.- Ft./m2-ig
-csaptelepek:15.000.- Ft./db
-kád vagy zuhany: 40.000.- Ft.
-beltéri ajtók:35.000.- Ft./db
Elektromos kiépítés:
-Konnektorok szobákban: 3 db
-Konnektorok nappaliban: 4 db + internet és kábel tv kiállás
-Konnektorok konyhában: 6 db
-Világítás helyiségenként:1-1 db
-Kábeltévé: Előkészítés
Magasabb árú tatalom is választható a különbség finanszírozásával, várható átadás megállapodást követően fél éven belül.
INGYENES hitel tanácsadás, CSOK Plusz Otthonstart ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk az összes elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését vagy egyéb információra van szüksége hívjon bizalommal!
LL ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 393982