+5 fotó
Hirdetéskód: 8997633
Referenciaszám: PR074167/HZ/30625-5219046
Feltöltve: 7 napja
Debrecen eladó ikerház 4 szobás: 119,9 millió Ft
119,9 millió Ft
974,8 ezer Ft/m²
123 m²
157 m²
4 szoba
Eladó ház, Debrecen
LAKÁS ÁRON IKERHÁZ ?!
Debrecen, Hatvan utcai kertben, hamarosan költözhető új építésű ikerházak
Debrecen közkedvelt, családbarát részén, a Hatvan utcai kertben modern kialakítású, földszint + 1 emeletes ikerházak épülnek, magas műszaki tartalommal és igényes kivitelezéssel. Az ikerházas projektben minden otthon 123 nm alapterületű, jól átgondolt alaprajzzal, amely tágas és kényelmes életteret biztosít a beköltöző családok számára. Lakásonként saját garázs és közel 11 nm-es terasz tartozik, amely ideális a mindennapi pihenéshez.
Főbb jellemzők:
* Földszint + 1 emelet kialakítás
* Saját garázs minden lakáshoz
* ~11 nm-es terasz
* Teljes felületű padlófűtés
* Kondenzációs gázkazán
* Háromrétegű, hő- és hangszigetelt nyílászárók
* Kiemelkedő hőszigetelés
Az ingatlanok korszerű szerkezeti megoldásokkal készülnek, így hosszú távon is energiahatékony és fenntartható otthont biztosítanak. A csendes, nyugodt környezet mellett a környék infrastruktúrája kiváló: óvoda, iskola és bevásárlási lehetőségek néhány percen belül elérhetők.Ideális választás mindazok számára, akik modern, jól élhető otthont keresnek Debrecen egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető városrészében.
Tulajdonságok
Ikerház
Új építésű
Gázkazán
2026
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 52 234 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
515 995 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.