+16 fotó
Hirdetéskód: 8931268
Frissítve: 8 napja
Debrecen eladó ikerház 4+1 fél szobás: 152,9 millió Ft
152,9 millió Ft
1,19 millió Ft/m²
128 m²
353 m²
4+1 fél szoba
Debrecen Nagyerdőn eladó 128nm-es, 4+1 szobás ikerház vállalkozásra alkalmas szuterénnel!
Debrecen Nagyerdőn eladó 128nm-es ikerház vállalkozásra alkalmas szuterénnel!
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Nagyerdő szívében eladó 353nm-es telken, egy 128nm-es, emeletes, 4+1 szobás ikerház, amely kiváló választás családi otthonnak, illetve vállalkozás működtetésére is. Fűtése gáz kazán radiátoros hőleadóval, falazata tégla masszív alappal, fa nyílászárók, redőnnyel, szúnyoghálóval, kovácsolt vas rácsokkal felszerelt. A szobák laminált parkettával a többi helyiség járólappal burkolt.A komfortos hőmérsékletért 5db klíma gondoskodik. Riasztórendszerrel felszerelt.
A földszinten: konyha, étkező, 2 külön nyíló tágas szoba (20, 18nm), fürdőszoba(káddal, bidével), külön toalett kézmosóval, folyosó. Az emeleten: 2 szoba, gardrób szoba, étkezőkonyha, fürdőszoba + toalett, közlekedő található. A szuterénben (30nm) 3 helyiség és toalett kézmosóval.
A parkosított, térkövezett telken önálló 22nm-es garázs illetve filagória, pihenőkert található. Az udvarra kényelmesen 3-4 autó beállására van lehetőség.
Ideális választás: kényelmes saját otthonnak, irodának vagy rendelőnek, szolgáltatói tevékenységre vagy befektetésnek. A világos terekkel, praktikus elosztással és kiváló megközelíthetőséggel rendelkezik, így lakhatásra és üzleti célokra egyaránt tökéletes megoldás! Ha egy több funkcióra is alkalmas, jó elhelyezkedésű ingatlant keres, amely hosszú távon is értéket képvisel ezt érdemes megnézni! Rendkívül csendes környezetben helyezkedik el , kiváló infrastruktúrával rendelkezik.Nagyerdei lakást beszámítunk! A közelben Egyetem, Nagyerdő, Szolgáltatások, bevásárló központ, tömegközlekedés, 1-es villamos megálló 1 percre!. Az ingatlan előre egyeztetett időpontban megtekinthető! Tehermentes rendezett tulajdoni viszonyokkal! További kérdéssel keressen bizalommal !