+17 fotó
Hirdetéskód: 8995611
Feltöltve: 9 napja
Debrecen eladó ikerház 52+2 fél szobás: 93,5 millió Ft
93,5 millió Ft
531,3 ezer Ft/m²
176 m²
448 m²
52+2 fél szoba
Debrecen ,Pércsikert
Kedves Érdeklődő!
Debrecen, Pércsikertben csendes,forgalomtól mentes utcában eladóvá vált ez a három szintes, duplakomfortos, 176 nm-es ikerház, 448 nm-es telken. Remek választás fiatal, gyermekes családoknak, több generáció együttélésére, azoknak, akik válalkozásukat az otthonukban képzelik el. Az ingatlan önálló helyrajziszámmal, külön házszámmal rendelkezik, szomszédtól elhatárolt. Tégla falazatú, rendkívül jó statikai állapotú, keleti része szigetelt, első tulajdonosa kőműves volt, saját részre építette.
Szintenkénti elosztása a következő:
Földszint: - udvar felőli bejárattal konyha+ étkező,
- kamra,
- kazánház ( gáz+ vegyestüzelés ),
- kádas fürdő, mellékhelységgel egyben, 150 literes, éjszakai árammal működő bojler,
- nappali, beépített szekrénnyel, mely garázzsá alakítható, utcára nyíló ajtóval, még szerelőakna is adott,
- dolgozószoba.
Emelet kivülről is bejáratos, helységei közlekedőből, külön nyílóak:
- nappali, gardróbszobával, kényelmes, központi helye a háznak, ahol esténként összegyűlik a család, megbeszélik a nap történését,
- 2 külön nyíló háló
- zuhanyzós+ kádas fürdő, bidével, külön mellékhelység.
Tetőtér: - közlekedőből nyíló két szoba,
- zuhanyzós fürdő+ mellékhelység,
- csapott részében tároló.
Nyílászárói műanyagok, ablakai redőnyösek, szúnyoghálósak. Fentartási költsége rendkívül alacsony, havi átalány 27 ezer forint gáz+ áram.
Fűtése gáz+ vegyestüzelésű kazán, klímából öt is van, emeletenkénti megosztással. Melléképületében egy nyitott és egy zárt garázs, tároló, kapuja elektromos. Udvarán fúrott kútból öntözheti virágait, veteményeit.
Közelben minden megtalálható, ami a napi élethez szükséges: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek, orvosi rendelő, buszmegálló, számos járattal, mellyel a város bármely pontja elérhető.