Eladó ház Debrecen 109 nm
Eladó ház Debrecen 109 nm
Eladó ház Debrecen 109 nm
+1 fotó
Hirdetéskód: 8999625
Referenciaszám: U0049826
Frissítve: 2 napja

Debrecen eladó ikerház 4 szobás: 149 millió Ft

149 millió Ft
1,37 millió Ft/m²
109 m²
Alapterület
568 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
AKCIÓS ÁRON: Huszti lakóparkban földszintes ikerház ÁPRILIS 30-IG AKCIÓS ÁRON LEKÖTHETŐ! Debrecenben a Huszti lakóparkban új építésű, modern, földszintes ikerház épül, magas műszaki tartalommal. Az épület főbb jellemzői: - falazata 38 cm-es YTONG - válaszfalak 10 cm-es válaszfal YTONG-ból falazva - zárófödémen 30 cm-es URSA kőzetgyapot szigetelés - homlokzati nyílászárók háromrétegű üvegezéssel, hatkamrás műanyag szerkezettel, redőnnyel szerelve - riasztó, térfigyelő rendszer és kaputelefon előkészítés - burkolatválasztás műszaki leírás szerint - hőszivattyúról üzemelő padlófűtés - hőszivattyúról üzemelő mennyezethűtés - 1 MFt értékben beépített konyha - gk. bejáró és bejárat térkövel burkolva - Várható átadás 2026. 08. 31. Az ingatlan 30% befizetéssel leköthető. Hitel, támogatott hitel igénybe vehető!

Építés éve:
2026
Terasz:
15 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 70 435 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 502 935 Ft
Második évtől
641 228 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,4%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.